Nokta Duşakabin
Online Mağazalamız
Nokta Duşakabin Sanal Mağaza Siteleri
Modern Duşakabin

Modern Duşakabin

Her Zefke Ve Banyoya Uygun Aradığınız Tüm Modern Duşakabin modelini, Yüzlerce Modelde Nokta Duşakabin de inceleyebilirsiniz. 


Modern Tasarım Duşakabin Modelleri ile banyonuzu yenileyin.

Her Banyo Ölçüsüne Uygun Özel Üretim Yapılmaktadır.

 

Günümüzün Modern banyoları eski tip dökme demir küvetlerlerden  ve duş perdeleri gibi banyo aksesuarlarından kurtulup, Modern çağa uyğun akrilik panelli küvetlere ve fonksiyonel duş kabinlerine geçiş yaptı.  
İstanbul, Ankara Ve İzmir İllerine Özel mükemmel fiyat avanajları sunmaktadır. Sizin banyonuz modern çağın yeni aksesuarlarına henüz kavuşmadıysa, sizinde banyonuzu modern çağa uygun ,estetik görünümlü fonksiyonel duş kabinleri ile yenilemenizin tam zamanı geldi.

 

Modern Duşakabin Fiyatları


modern duşakabin fiyatları

Duşakabin fiyatları
Fonksiyonel özellik ve banyo ölçülerinize göre fiyatlandırılmaktadır.

Web sitemizin duşakabin modelleri bölümünde 90 farklı modellde modern duşakabin modelinin ölçü aralıkları ve fiyatları güncel olarak sizlere sunulmaktadır.

Aradıığınız ölçü ve modelde duşakabin bulamadıysanız, 0212 504 94 47 telefondan müşteri temsilcimizi arayıp aradığınız model ve ölçü duşakabinin fiyatını sorgulayabilirsiniz.

Firmamız daima en kaliteli olan ürünleri en hesaplı fiyat ile satış ilkesi ile çalışmaktadır,Mutlu müşteri daima yeni müşteri getirir anlayışımız ile satışını yapmış olduğumuz tüm ürünlerimize 2 yıl garanti verilmektedir. 

  
4540 kez okundu

Yorumlar

Duşakabin fiyat bilgisi     26/02/2014 10:07

Boy 152/26 ebadında L tipi bir duşakabin ihtiyacım var. Küvet üzeri degil.Taban kalebodur.Tabana mermer koyup monte edebilirim veya silikonla tabanı kalebodura yapıştırma yapabilirmiyim.Lütfen fiyat bildiriniz.Gemlik /BURSA
Misafir -

Ücretşiz Duşakabin Montaj hizmeti