Nokta Duşakabin
Online Mağazalamız
Nokta Duşakabin Sanal Mağaza Siteleri
Oval Mika Duşakabin + Duş Teknesi | 100x100 cm

Oval duşakabin modelleri, modern ve şık tasarımları ile banyolar için popüler bir seçenektir. Bu tür duşakabinlerin avantajları arasında, geniş alan sunmaları, şık görünümleri, kullanım kolaylığı ve banyolara ferah bir görünüm kazandırmaları bulunmaktadır.

Oval Siyah Mika Duşakabin tekneli

Geniş iç haznesi kullanım rahatğı sağlar, oval dönüşü ve KALIN profil çerçevesi  ile banyonuzda şık bir görünüm oluşturur. 

Oval duşakabin modelleri, farklı özelliklerle birlikte gelir. Bazı modellerde cam malzeme kullanılırken, diğerlerinde plastik Mika malzeme kullanılabilir. Ayrıca, bazı modellerde sürgülü kapılar bulunurken, diğerlerinde açılır kapılar bulunabilir.

Oval duşakabin modelleri ayrıca boyut ve renk açısından da farklılık gösterir. Bazı modeller daha küçük boyutlarda iken, diğerleri daha büyük boyutlarda olabilir. Renk seçenekleri de farklılık gösterir ve genellikle banyonun tarzına uygun olarak Beyaz, griy ve siyah renk seçilir.


Oval Gümüş Renkli Duşakabin


Siyah Profil Mika Camlı Duşakabin ve duşteknesi

Bazı popüler oval duşakabin modelleri arasında, Mika cam sürgülü kapılı Duşakabin modelleri ve çift kişilik oval duşakabin modelleri bulunmaktadır. Tüm bu modeller, farklı banyo ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmıştır ve her biri şık bir görünüm sunar.


Oval Duştekneli 100x100 Duşakabin

Oval Duştekneli 100x100 Duşakabin

Akrilik Oval Duş teknesi  + Bellla Seri (Kalın Profil Çerçeveli) Mika (Pleksi) Camlı Duşa kabin " Cam  Kalınlığı 2,2 mm / üst Profil et kalınlığı 6 cm / Ray sistemi profil kalınlığı 2 cm dir. Profil Renk Seçeneği Beyaz, Mat Krom ve Parlak Krom Seçeneklerinde Üretilmektedir. İstanbul'da Duşakabin Montajını Ücretsiz Firma Personelimiz Yapmaktadır.

Duşakabin Profil Kalınlığı

  
9356 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ücretşiz Duşakabin Montaj hizmeti